Halmont 2645, 2682

Montovaná hala HALMONT 2645, 2682

 CHCI VÍCE INFORMACÍ CHCI OBJEDNAT

d x š x v bez DPH  dostupnost
Halmont 2645 13,6 x 7,9 x 4,2 109 980,- na dotaz
Halmont 2682 25 x 7,9 x 4,2 169 980,- na dotaz

2645
2645b

 

Montované haly – konstrukce a opláštění

► Haly řady Halmont 26 jsou stavěny na zatížení větrem  75 – 88 km/h a na zatížení sněhem 25 kg /m2.

► Skladové haly HALMONT mají konstrukci vyrobenou z pozinkovaných ocelových trubek.

► Stanové haly mají konstrukci opláštěnou plachtou potaženou silným PVC (610 g/m2). Plachta je ošetřena vysokoúrovňovým UV filtrem, který zaručuje maximální životnost. Životnost plachty dosahuje až 25 let. PVC má velkou pevnost v tahu, je 100% nepromokavé a odolává i sněhové pokrývce.

 

Montované plachtové haly HALMONT™

Montované haly nabízíme pouze v typizovaných rozměrech a nerealizujeme výrobu zakázkových rozměrů. Nejžádanější modely pak máme skladem v ČR ihned připravené k odběru, čímž se lišíme od konkurence. Montované haly dodáváme zabalené v ocelových boxech (v nevratných paletách). Dodání zajistíme vlastní dopravou v rámci ČR a SK za příznivých cenových podmínek nebo je možné osobní převzetí. Montovaná plachtová hala HALMONT™ je ideálním řešením pro každého kdo preferuje rychlé a finančně nenáročné řešení úložného prostoru nebo provozních prostor bez stavebního povolení. Montovaná hala je nejlepší volba v případě, že jste limitování časem nebo rozpočtem, nejste stoprocentně rozhodnuti o trvalé stavbě, nechcete absolvovat byrokratické kroky k povolení stavby, platit projekt a související realizaci inženýrských sítí.


Montovaná halá HALMONT™ vyniká především rychlou a snadnou stavbou na téměř libovolném, převážně rovném povrchu.

Přestože nabízíme možnost montáže na klíč a kompletní uvedení objektu do provozu včetně zaškolení, většina klientů si montované haly staví svépomocí podle přiloženého manuálu. Na menší modely není třeba žádná mechanizace. Na větší pak doporučujeme vysokozdvižný vozík a/nebo menší jeřáb. Při výběru umístění montované stavby se vyvarujte příliš sypkým či podmáčeným povrchům. Oblouky montované haly jsou napevno usazeny do přiložených základových desek s vývrty. Skrze vývrty se stavba napevno ukotví k podkladu sadou přiložených kolíků. Do udusané hlíny upevníte základové desky zatlučením kolíků a asfalt nebo beton je vždy třeba předvrtat (podobně jako hmoždinky). Montovaná hala je po postavení ihned připravena k celoročnímu užívání. Zůstává plně demontovatelná a při vytažení kolíků je opět přenosná. Součástí většiny našich montovaných staveb jsou integrovaná vrata (rolovací). V případě hospodářských budov jako jsou zastřešené stáje a ohrady jsou to vrata na pevných pantech usazených přímo do hlavní konstrukce.


Údržba a provoz montované stavby

Údržba stavby je snadná a naše objekty se vyznačují ekonomickým provozem. Při správně provedené montáži sníh samovolně sjíždí po obloukové nebo sedlové konstrukci nebo je možné jej snadno uvolnit zevnitř stavby např. dlouhým koštětem. Také je zachována deklarovaná odolnost proti větru. Proti korozi je konstrukce chráněna žárovým pozinkováním. Plachta je z odolného tkaného materiálu potaženého silnou vrstvou PVC. Plachtové montované haly dodáváme ve více barevných variantách. V bílé barvě, která zajišťuje dobrou propustnost denního světla bez nutnosti přísvitu a v tmavě zelené barvě, která je nenápadná a více neutrální v přírodě – například pro hospodářské účely apod. Interiér je možno opatřit stálým stropním osvětlením a neprodyšný materiál plachty potažené silnou vrstvou PVC dovoluje i nárazové vytápění stavby v zimních měsících (např.průmyslová přenosná topidla s ventilací). Materiál nemá izolační vlastnosti ovšem nedovoluje ihned úniku ohřátého vzduchu hnaného ventilátorem.


HALMONT™ již za dobu svého působení splnila očekávaní stovek klientů v české i slovenské republice. Vyznačujeme se vstřícným, přátelským a profesionálním přístupem. Poradíme s umístěním stavby, realizujeme montáž v co nejkratším termínu a v neposlední řadě poskytujeme nadstandardní záruční i pozáruční servis. Garantujeme 100% zastřešení 365 dní v roce.